Oferta


W portfelu naszych zróżnicowanych usług znajdują się działania, które pozwolą Państwu nie tylko na pozyskanie odpowiedniego lokalu pod wynajem, ale również działki budowlanej lub gotowego obiektu, służących do celów typowo komercyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy MDI Invest. Nasze doświadczenie w połączeniu z zadowoleniem dotychczasowych klientów stanowi gwarancję satysfakcji dla Państwa.


Nasze usługi:

  • Wynajem lokali handlowych, których jesteśmy właścicielami - są to lokale położone w ścisłych centrach dużych miast na terenie całego kraju, bądź też w specjalnie wydzielonych w ich pobliżu stref biznesu, które również są atrakcyjnymi miejscami handlowymi.
  • Budowa i wynajem obiektów komercyjnych - m.in. galerii osiedlowych, pasaży handlowych itp.
  • Pośrednictwo pomiędzy podmiotami dysponującymi lokalami na wynajem a znanymi, sieciowymi najemcami - aptekami, bankami, sklepami z asortymentem AGD i RTV oraz innymi, najbardziej znanymi na polskim rynku markami handlowymi.
  • Sprzedaż działek przygotowanych i przeznaczonych na wykonywanie inwestycji komercyjnych.
  • Kompleksowe opracowanie inwestycji, począwszy od zakupu działki, przygotowania projektu obiektu komercyjnego, uzyskania pozwoleń na budowę, aż po komercjalizację obiektu i jego sprzedaż.
  • Poszukiwanie na zlecenie klientów działek idealnych na budowę obiektów handlowych lub gotowych obiektów przeznaczonych do remontu.

Naszą ofertę MDI Invest kieruje przede wszystkim do firm i osób prywatnych zainteresowanych dokonaniem transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych. Jeśli zależy Państwu na profesjonalnym jej przeprowadzeniu, nasza firma będzie najlepszym wyborem.